SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erol Bulut: Paraya değil armaya gelirim!

Alanyaspor'un senelik 1 milyon Euro teklif ettiği başarılı teknik adam, sarı-lacivertlilerde 750-800 bin Euro arasında senelik ücret karşılığı çalışabileceğini Fenerbahçe yönetimine iletti.

SKOR ÖZEL | Sercan Hamzaoğlu
Güncellenme: 08:17, 22/07/2020
Erol Bulut: Paraya değil armaya gelirim!

SEZONUN son haftasına gelindi ve Fenerbahçe'de yeni sezonun hocasının kim olacağı merak ediliyor. Adaylar arasında ilk sırada yer alan Alanyaspor'un Teknik Direktörü Erol Bulut'tan Fenerbahçe yönetimini etkileyecek bir hamle geldi. Alanya'nın senelik 1 milyon Euro'yla yeni sözleşme önerdiği Bulut, sarı-lacivertlilere ‘para ikinci planda' mesajı verdi. Başarılı teknik adam, Fener'den yıllık 750-800 bin Euro arasında gelecek teklife bile ‘evet' yanıtı verecek.

GÖZLER ALİ KOÇ’TA

HAYALİNİ kurduğu Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü için hazır olduğunu ileten Erol Bulut'un yakın çevresine “Mesele Fenerbahçe olunca parayı düşünmem. Armaya hizmet etmek için gelirim. Bu büyük kulüpte futbol oynadım ve ekmek yedim. Teknik direktör olarak Fenerbahçe'ye bir hizmet borcum var” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Başkan Ali Koç'un bu durum karşısında önümüzdeki günlerde kurmaylarıyla görüşüp kesin karar alması bekleniyor.

STOPERE GENÇ FATİH

YENİ sezonda yerli futbolculara yönelecek olan Fenerbahçe, TFF 1. Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük'ün stoperi Fatih Kuruçuk'u gündemine aldı. Sarı-lacivertliler, Fatih'in bonservis bedelinin yanı sıra bazı genç oyuncuları da Karagümrük'e verip oyuncuyu kadroya katmayı planlıyor.