SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünya Fenerbahçeliler günü nedir? İşte Dünya Fenerbahçeliler günü mesajları…

Türk futbolunun en önemli takımlarınında başında gelen Fenebahçe her yıl 19 Temmuz tarihini "Dünya Fenerbahçeliler Günü" olarak kutluyor. Kuruluş yılına ithafen kutlanan bu günde taraftarlar birbirlerine Dünya Fenerbahçeliler Günü mesajları yolluyor.

Güncellenme: 14:03, 19/07/2020
Dünya Fenerbahçeliler günü nedir? İşte Dünya Fenerbahçeliler günü mesajları…

Fenerbahçe Kulübünün kuruluş yılını (1907) simgeleyen 19 Temmuz (19.07), sarı-lacivertli camia tarafından Dünya Fenerbahçeliler Günü olarak kutlanıyor. Başta klüp olmak üzere taraftalar bu özel günü sosyal medya ve SMS mesajları ile kutluyor.

DÜNYA FENERBAHÇELİLER GÜNÜ MESAJLARI

Babam ne olursan ol şerefinle yaşa kızım dedi. O gün bu gündür Fenerbahçeliyim! 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Gülersem sevincim, ağlarsam gözyaşım, ölürsem toprağım ol Fenerbahçem. 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Bir sevdaysa hayatı anlamlı kılan, sonsuza dek sarı-lacivert o zaman! Hepimizin 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun,

Herkes diyor ki “okuyun da adam olun”, Fenerbahçeliyiz bundan büyük adamlık mı olur! 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Bu dünyada her şey yalan, bir tek gerçek sensin inan. Yolun sonu ölüm olsa, vazgeçmem ben bu sevdadan. Hepimizin 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Her zaman seninle geldik her yere.. Gönül verdik biz bu renklere! Seninle cehennem cennet bize, öl de ölelim Fenerbahçe! 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

1907’de doğdu aşkımız, sarı lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim sanımız, hiç bitmedi bitmeyecek bizim aşkımız! 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü kutlu olsun.

Sarı Lacivert renklere gönül vermiş milyonların, 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlu olsun!

Babadan emanet, evlada miras bu sevda. Dünya Fenerbahçeliler Günü’müz kutlu olsun..

Her şeyden geçtim ama bir senden vazgeçemem Dokunulmazımsın benim yüreğime hükmedemem Güneşimi kaybettim günlerime doğman gerek Yaşama tutunmam için şampiyon olman gerek Dünya Fenerbahçeliler Günü müz kutlu olsun