SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gazeteci Uğur Meleke’den o yoruma sert cevap! ‘Çalmadım, güce tapmadım’

Gazeteci ve spor yazarı Uğur Meleke kişisel instagram hesabından paylaştığı içkili fotoğrafa gelen yoruma sert bir cevap verdi. Meleke, ''Çalmadım, çırpmadım. Haksız zenginleşmedim'' ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 10:17, 18/07/2020
Gazeteci Uğur Meleke’den o yoruma sert cevap! ‘Çalmadım, güce tapmadım’

Ünlü spor yorumcusu ve köşe yazarı Uğur Meleke, kişisel Instagram hesabından paylaştığı içkili fotoğrafa gelen, “Spor medyasında beğenilen birisinin gençlere bu şekilde örnek olmaması lazım” yorumuna, “Çalmadım, çırpmadım. Gençler beni örnek almasın zaten, bu devirde geçer akçe benim yolum değil” yanıtını verdi.

Gazeteci Uğur Meleke, kişisel Instagram hesabından içkili bir fotoğraf paylaştı.

Fotoğrafın altına bir kullanıcı, “Spor medyasında beğenilen birisinin gençlere bu şekilde örnek olmaması lazım” yorumunu yaptı.

“BULUNDUĞUM KONUMA TORPİLLE GELMEDİM”

Uğur Meleke’nin yanıtı ise şöyle oldu: “Çalmadım çırpmadım. Haksız zenginleşmedim, 1 kuruş haksız kazanç elde etmedim. Bulunduğum konuma torpille gelmedim, stajyer olarak girdiğim sektörde yıllarca editörlük yaptım, sonra yazarlık nasip oldu. Güce tapmadım, güçlü olana yanaşmak suretiyle menfaat elde etmedim. Gençler beni örnek almasın zaten. Bu devirde geçer akçe benim yolum değil”