SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayserisporlu Bernard Mensah: ‘Herkesten özür diliyorum’

Hes Kablo Kayserispor'un Ganalı futbolcusu Bernard Mensah, kırmızı kart gördüğü için üzgün olduğunu söyledi. Mensah "Biz kümede kalacağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 13:23, 16/07/2020
Kayserisporlu Bernard Mensah: ‘Herkesten özür diliyorum’

Süper Lig’de 32. hafta maçında Kayserispor, konuğu Gaziantep FK ile 1-1 berabere kalırken maçta rakibine yaptığı sportmenlik dışı müdahale ile kırmızı kart gören Bernard Mensah, tüm Kayserispor camiasından özür diledi.

Bernard Mensah, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından yaptığı duyuruda “Kırmızı kart gördüğüm için üzgünüm. İnsanlar, bilerek kart gördüğümü düşünüyor. Söylemek istediğim tek şey, maçta sinirli idim ve kendimi kontrol edemedim. Herkesten özür dilemek istiyorum. Kariyerimde en büyük desteği Kayseri’de gördüm. Bunu asla unutamam” dedi.

Mensah, ligin ikinci yarısındaki performansları ile ilgili olarak da “Hiç kimse bunu başaramayacağımızı düşünmüyordu. Biz umut vermeye başladık. Desteğinizle hepimiz bunu bir araya getirdik ve kümede kalacağımızı düşündük. Ligin bitmesine 2 maç kaldı. Biz kümede kalacağımıza inanıyoruz” cümleleri paylaştı.