SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alanyaspor Berkan İsmail Kutlu ile anlaşmaya vardı

Süper Lig'in flaş ekiplerinden Alanyaspor gelecek sezonun ilk transfer hamlesini yaptı. Akdeniz ekibi Sion'dan Berkan İsmail Kutlu'yu transfer etti.

Güncellenme: 14:27, 16/07/2020
Alanyaspor Berkan İsmail Kutlu ile anlaşmaya vardı

Alanyaspor Sion’un 22 yaşındaki hücumcu orta saha oyuncusu Berkan İsmail Kutlu’yu kadrosuna kattı. 4 yıllık sözleşme imzalayan Berkan İsmail Kutlu için resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlandı… İŞTE ALANYASPOR’DAN YAPILAN O AÇIKLAMA:

‘ÇITASINI DAHA DA YÜKSELTECEK’

Kulübümüz, Berkan İsmail Kutlu ile 2020-2021 transfer tescil döneminde geçerli olmak üzere 4 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, lig devam ederken transfer çalışmalarımızın da sürdüğünü söyledi. Genç orta saha oyuncusu Berkan İsmail Kutlu’nun son olarak Sion’da forma giydiğini belirten Başkan Çavuşoğlu, “Berkan, aşama kaydederek çıtasını daha da yükseltebileceğine inandığımız bir futbolcudur. Hem Alanyaspor'umuz için, hem de kendi kariyeri için başarılı inşallah olacaktır” dedi.

Berkan İsmail Kutlu ise, “Başta başkanımız olmak üzere transferimde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Alanyaspor için elimden geleni yapacağım. İki taraf için de hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:14:24,