SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de sakatlık şoku: Falette, Tolgay ve Mevlüt…

Fenerbahçe, futbolcusu Tolgay Arslan’ın ayak bileğinde, Simon Falette’in ise kalça eklemi etrafında ödem tespit edildiğini açıkladı. Tedavisine başlanan iki ismin hafta sonu oynanacak Beşiktaş derbisine yetişip yetişmeyeceği henüz bilinmiyor. Sarı-lacivertli kulüp bu ikiliden bir süre sonra bir açıklama daha yaptı ve Mevlüt Erdinç'in menisküs operasyonu geçirdiğini paylaştı.

Güncellenme: 17:10, 13/07/2020
Fenerbahçe’de sakatlık şoku: Falette, Tolgay ve Mevlüt…

Süper Lig’de sezonu üçüncü sırada bitirme hedefinden son olarak Sivasspor’a mağlup olarak uzaklaşan ve hafta sonu Beşiktaş’a konuk olacak olan Fenerbahçe'ye üç futbolcusundan kötü haber geldi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada Tolgay Arslan'ın eski bağ yırtığının bulunduğu ayak bileğinde, Falette'in ise kalça eklemi etrafında ödem tespit edildiği duyuruldu.

Falette'te yırtık veya kopma olmadığı belirtilirken söz konusu futbolcuların tedavisine de başlandığı belirtildi. İki oyuncunun Beşiktaş derbisine yetişip yetişmeyeceği henüz bilinmiyor.

İLGİLİ HABER Pota Altı`nda gündem Fenerbahçe Beko: Yeni transferler ve Kokoskov dönemi Pota Altı`nda gündem Fenerbahçe Beko: Yeni transferler ve Kokoskov dönemi

Mevlüt’ten şok haber!

Falette ve Tolgay ikilisinden bir süre sonra bir tatsız haber de Mevlüt Erdinç’ten geldi. Kulüp bir bilgilendirme yaparken golcü oyuncunun bir menisküs ameliyatı geçirdiğini ifade etti. İşte Fenerbahçe’nin açıklaması:

“Futbolcumuz Mevlüt Erdinç’in antrenmanlarda ağrı hissetmesi üzerine yapılan tetkikler sonucu sağ dizinde menisküs yırtığı ve meniskal kist tespit edilmiştir. Oyuncumuz sponsor hastanemiz olan Liv Hospital’de başarılı bir ameliyat geçirmiştir.”

Yayınlanma Tarihi:15:23,