SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın: ‘Bizim için iyi bir gece olmadı’

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 3-1'lik Kayserispor yenilgisi sonrası, "Çok net 3-4 pozisyonumuz var. Onları skora çevirebilseydik ilk yarıda bitirebilirdik" dedi. Yalçın, Beşiktaş'ın genç oyuncuları Rıdvan ve Ersin'in hataları üzerine ise "Olacak bu hatalar, onlar da öğrenecek hata yapmamayı. Bunlar çok doğal şeyler. Olgunlukla karşılamak gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 00:43, 07/07/2020

Süper Lig'in 30. haftasında Kayserispor'a 3-1 mağlup olan Beşiktaş'ta Teknik Direktör Sergen Yalçın, maç sonunda düzenlenen basın toplantısında, “Kayserispor'u tebrik etmek istiyorum çok koştular, mücadele ettiler” dedi.

Sergen Yalçın, “Bize gelince oyuna iyi başladık, ilk yarısında tamamen kontrol bizdeydi. Çok net 3-4 pozisyonumuz var. Onları skora çevirebilseydik ilk yarıda bitirebilirdik Ama basit bir şekilde harcadık” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Kayserispor 3-1 Beşiktaş MAÇ SONUCU | Kayserispor 3-1 Beşiktaş

Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu’nun hatalarına da değinen Sergen Yalçın, “İkinci yarıda genç oyuncularımızın yaptığı hatalar var. Olacak bu hatalar, onlar da öğrenecek hata yapmamayı. Bunlar çok doğal şeyler. Olgunlukla karşılamak gerekiyor. O dakikadan sonra maçı çevirmek kolay değil. Kontrataktan bir gol daha yedik. Bizim için iyi bir gece olmadı. Önümüzde 4 hafta var” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:23:51,