SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Silivri Belediyesi’ne teşekkür ziyareti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Başkan Vekili Semih Özsoy ve Kongre Üyesi Alaattin Yavuz Güneş, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Başkan Ali Koç, Fenerbahçe Üniversitesi için kulübe arazi tahsis etmeyi teklif eden Silivri Belediyesi'ne de bu ziyaret vesilesiyle teşekkürlerini sundu.

SKOR ÖZEL | Sercan Hamzaoğlu
Güncellenme: 14:41, 03/07/2020
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Silivri Belediyesi’ne teşekkür ziyareti

Futbolda Şike Kumpası Davası’nda ifade vermek için Yönetim Kurulu ile birlikte Silivri’ye giden Ali Koç, davanın ardından Silivri Belediyesi’ni ziyaret etti.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz; Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Başkan Vekili Semih Özsoy, Genel Sekreter Burak Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyesi Turan Şahin, ve Fenerbahçe Kongre Üyesi Alaattin Yavuz Güneş’i ağırlarken, Koç’un ziyareti bir teşekkür ziyareti anlamına da gelmiş oldu.

Bilindiği üzere Fenerbahçe Üniversitesi için sarı-lacivertli kulübün arazi aradığı dönemde Silivri Belediyesi, Fenerbahçe’ye üniversite için arazi tahsis etmişti.

İLGİLİ HABER `Futbolda şike kumpası` davasında Ali Koç ifade vermek için Silivri`ye geldi! İşte Koç`un ifadesi `Futbolda şike kumpası` davasında Ali Koç ifade vermek için Silivri`ye geldi! İşte Koç`un ifadesi

Fenerbahçe Üniversitesi, Ataşehir’de kurulurken tahsis edilen arazi teşekkür edilerek Silivri Belediyesi’ne iade edilmişti. Toplantıda Koç ve ekibi gelecekte doğabilecek bir ihtiyaçta Silivri Belediyesi’nin kapısını güvenle çalabileceklerinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve ekibiyle bir süre çay kahve eşliğinde sohbet etti.

Yayınlanma Tarihi:13:58,