SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den savunmaya hücum!

Fenerbahçe'nin yeni sezon transferleri ağırlıklı olarak defansa yapılacak. Sağ-sol bek ve stopere, en az 5 takviye yapılacak. Caner ve Gökhan hâlâ liste başı. Juan Jesus da görüşülen isimler arasında...

SKOR ÖZEL | İrfan Yirmibeş
Güncellenme: 07:29, 01/07/2020
Fenerbahçe’den savunmaya hücum!

Fenerbahçe’de savunma adeta sil baştan değişecek. Yeni sezonun transfer çalışmalarına yoğun mesai harcayan sarı-lacivertliler, ağırlığı defansa verdi. Sağ-sol bek ve stoper bölgesine en az 5 transfer yapılması bekleniyor. Transfer bütçesinin büyük bölümü bu bölgeye aktarılacak. Elde tutulacak isimlerle birlikte defansa geniş bir rotasyon oluşturulacak.

SOL BEKE CANER VE NOVAK

Hasan Ali'nin biten kontratı uzatılmayacak. Yerine en az bir isim alınacak. Beşiktaş'tan ayrılacak ve pek çok teklif alan Caner Erkin'le büyük oranda anlaşıldı. Trabzonspor'la sözleşmesi sona eren Filip Novak ile de temaslar sürüyor. İki oyuncunun birlikte transfer edilme ihtimali var.

STOPERE JUAN JESUS

Geri dönecek Zanka'ya kulüp aranıyor. Serdar Aziz ve Sadık Çiftpınar ile yola devam edilirken devre arasında kiralanan Falette'in satın alma opsiyonunun kullanılması bekleniyor. Roma'dan Juan Jesus ile temaslar sürüyor. Ayrıca Kaan Ayhan da gündemde.

GÖKHAN UMUDU BİTMEDİ

Isla ayrıldı, Nabil Dirar sağ beke çekildi. Dirar, gelecek sezon da bu bölgede şans bulacak. Beşiktaş'la kontratı biten Gökhan Gönül'ü geri döndürmek için çalışmalar sürüyor. Ayrıca Sassuolo'dan gurbetçi oyuncu Mert Müldür de kiralık olarak düşünülüyor.

Yayınlanma Tarihi:07:23,