SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirspor’da Yusuf Şimşek dönemi bitti, saatler sonra yeniden başladı!

TFF 1. Lig takımlarından Balıkesirspor Teknik Direktör Yusuf Şimşek ile yollarını ayırdığını açıkladı. Bu açıklamadan saatler sonra yeni bir açıklama yapıldı ve Yusuf Şimşek'le yeniden anlaşıldığı ve sezon sonuna kadar takımın başında Yusuf Şimşek'in yer alacağı ifade edildi.

Güncellenme: 00:52, 02/07/2020
Balıkesirspor’da Yusuf Şimşek dönemi bitti, saatler sonra yeniden başladı!

TFF 1. Lig’de 7 maçtır galibiyet alamayan Balıkesirspor'da Teknik Direktör Yusuf Şimşek görevden ayrıldı ancak resmi açıklamadan saatler sonra Balıkesirspor, Yusuf Şimşek’le yeniden anlaşma sağlandığını açıkladı.

9 Şubat 2020'de takımın başında ilk maçına çıkan Yusuf Şimşek, 10 maçta 2 galibiyet 4 beraberlik 4 yenilgi almıştı. Ligde Fatih Karagümrük’ü konuk edecek Balıkesirspor’da bu maça takımın başında yardımcı antrenör Engin Çatır’ın çıkacağı öğrenilmişti.

Balıkesirspor istifa kararını resmi sosyal medya hesabından duyururken yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Balıkesirspor Kulübü Yönetim Kurulu Kararıyla 6 Şubat 2020'de anlaşarak göreve getirdiğimiz Teknik Sorumlu Yusuf Şimşek ve Ekibi ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Görev yaptıkları süreçte Balıkesirspor Kulübüne verdikleri emek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşamlarında ve çalışma hayatlarında canı gönülden başarılar dileriz.”

İLGİLİ HABER TFF 1. Lig`de üç maç oynandı zirve karıştı! Adana Demir`den kritik atak! TFF 1. Lig`de üç maç oynandı zirve karıştı! Adana Demir`den kritik atak!

Bu açıklamadan saatler sonra Balıkesirspor’la Yusuf Şimşek yeniden anlaşmaya vardı. Balıkesirspor’un anlaşma hakkındaki açıklamasında ise şu ifadeler yer aldı: “Teknik Direktörümüz Yusuf Şimşek ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, karşılıklı iyi niyet çerçevesinde, sezon sonuna kadar birlikte çalışma kararı almış bulunmaktayız.”

Yayınlanma Tarihi:19:28,