SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika Beşiktaş’ta şok! Ljajic ile Lens sakatlandı

Beşiktaş'ta sakatlanan Adem Ljajic ve Jeremain Lens'in MR sonuçları açıklandı. Ljajic, Konyaspor maçı kadrosuna alınmazken; Hollandalı futbolcu geniş kadroya dahil edildi. Lens'in maçta forma giymesi beklenmiyor. 7 Ekim 2019 tarihinde sakatlanan Dorukhan Toköz ise uzun süre sonra maç kadrosunda!

Güncellenme: 21:48, 25/06/2020
Son dakika Beşiktaş’ta şok! Ljajic ile Lens sakatlandı

Beşiktaş antrenmanda sakatlanan Adem Ljajic ve Jeremain Lens’in durumlarıyla ilgili açıklama yaptı. Ljajic maç kadrosuna alınmazken, Lens maç öncesi kampa dahil edildi.

Açıklamada “İttifak Holding Konyaspor maçına hazırlanan Futbol Takımımızda, antrenman sırasında sağ uyluk arka adalesi burkulan Adem Ljajic ile sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden Jeremain Lens'in Acıbadem Hastanesi'nde gerçekleştirilen MR görüntülemeleri sonucu; Adem Ljajic'de ATFL ve CFL sprain, Jeremain Lens'te semitendinosus (grade 1) strain tespit edilmiştir” denildi.

Öte yandan Dorukhan Toköz de uzun süreden sonra sakatlığını atlatıp kendisine maç kadrosunda yer buldu. Denizlispor maçında sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyen Vida ile Boateng de Konyaspor maçı kadrosuna dahil edildi.

>

Yayınlanma Tarihi:18:10,