SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tenisin yaramaz çocuğu Nick Kyrgios: Bu gördüğüm en sorumsuzca hareket

Corona virüsü salgınının hiçe sayıldığı Djokovic'in skandallarla dolu turnuvasına gösterilen tepkilere tenisin yaramaz çocuğu olarak adlandırılan Nick Kyrgios da eklendi.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 10:24, 24/06/2020
Tenisin yaramaz çocuğu Nick Kyrgios: Bu gördüğüm en sorumsuzca hareket

Avustralyalı tenisçi Nick Kyrgios, kortta ve kort dışında yaptığı yaramazlıklarla gündeme gelen bir tenisçi… Djokovic’in corona virüsü tehdidine rağmen hiçbir önlemin dikkate alınmadığı turnuvası, rakipleriyle küfürlü konuşan, seyircilerle atışan, maç esnasında sinirlerine hakim olamayan, çiftler maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında partnerine kur yaparken yakalanan Nick Kyrgios’u bile çileden çıkardı.

Nick Kyrgios, sosyal medya hesabından turnuva sonrası düzenlenen partinin videosunu paylaşarak, açtı ağzını yumdu gözünü… Sözünü esirgemeyen biri olarak bilinen Nick Kyrgios, skandal görüntüler hakkında “Dualarım, Covid-19’a yakalanan tüm sporcularla birlikte… Artık benim yaptığım hareketlere sorumsuzca ya da aptalca demeyin. Bu, gördüğüm en sorumsuzca hareket” yorumunda bulundu.

İşte Nick Kyrgios’un resmi Twitter hesabından yaptığı o paylaşım:

NE OLMUŞTU?

Novak Djokovic Vakfı tarafından düzenlenen Adria Tour tenis turnuvasında yaşananlar, birçok kesim tarafından sert eleştirilere maruz kalmıştı. Turnuva boyunca corona virüsü önlemlerine dikkat edilmezken, turnuva sonrası bir gece kulübünde düzenlenen parti de yaşananlara tuz biber ekmişti.

Pandemi öncesi günleri aratmayan organizasyonda sporcular, top toplayıcı çocuklar, seyirciler ve basın mensupları bir aradaydı.

Turnuva sonrası düzenlenen partide de skandallar devam etti. Dans eden sporcular, gece kulübündeki diğer insanların da hayatlarını riske atacak görüntüler oluşturdu.

 

İLGİLİ HABER Skandal turnuva sonrası Djokovic`in corona virüsü testi pozitif çıktı Skandal turnuva sonrası Djokovic`in corona virüsü testi pozitif çıktı

Yayınlanma Tarihi:09:53,