SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Cengiz yok, sıkıntı çok! Galatasaray’da kriz üstüne kriz…

Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz’in ciddi rahatsızlığı sonrası işler iyiye gitmiyor. Basketbol şubesi ve GS Store’da krizler patlak verdi. Futbolda da talihsizlikler tavan yaptı...

SKOR ÖZEL | Mesut Yıldırım
Güncellenme: 09:20, 20/06/2020
Mustafa Cengiz yok, sıkıntı çok! Galatasaray’da kriz üstüne kriz…

Pandemi sürecinde birçok sıkıntı yaşayan Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz'in ciddi rahatsızlığıyla birlikte işler iyi gitmiyor. Yönetimsel krizler arka arkaya gelmeye başladı.

Basketbol şubesinin iki yöneticisi Ömer Cansever ve Erol Özmandıracı görevlerini bıraktı. Kadın basketbolunun önemli figürlerinden kaptan Işıl Alben, takımdan ayrıldı. GS Store'ın stok sayımı işi için kurulan ve sonra işi bitine kapatılan şirketteki üsulsuz iddiaları da kriz yarattı.

Sözcü Gazetesi’nden Mesut Yıldırım’ın haberine göre; Cengiz gibi bir liderin görevde olmamasından dolayı oluşan olumsuz tablo sarı-kırmızılı camiayı kara kara düşündürüyor.

Futbol takımında Muslera'nın ağır sakatlığı derin üzüntü yaratırken Teknik Direktör Fatih Terim'in takımı nasıl ayakta tutacağı merak konusu.

Camianın bir kesiminden Terim için kulüp başkanlığını dile getirenler var. Cengiz'in tedavisi için görevi bırakması gibi bir durum söz konusu olursa yeni bir seçimin yapılması gerektiği düşünülüyor.

İLGİLİ HABER Sözcü araştırdı, Galatasaray Kulübü`ne soruyor! İşte o belge... Sözcü araştırdı, Galatasaray Kulübü`ne soruyor! İşte o belge...