SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika Beşiktaş, Pedro Rebocho’yu gönderdi!

Beşiktaş, kiralık futbolcusu Pedro Rebocho ile yolların ayrıldığını duyurdu. Siyah-beyazlılar, 18 maçta forma giyen Portekizli futbolcunu 2.8 milyon Euro'luk zorunlu satın alma opsiyonu nedeniyle kullanmak istemiyordu. Rebocho, iki maçta daha forma giyseydi Beşiktaş oyuncunun bonservisini almak zorunda kalacaktı.

Beşiktaş sezon başında Fransa'nın Guingamp takımından kiraladığı Pedro Rebocho ile yolların ayrıldığını açıkladı. Siyah-beyazlılar, oyuncunun sözleşmesindeki opsiyon nedeniyle kadroda düşünülmediği için karşılıklı anlaşarak ayrılık kararının alındığını duyurdu.
Resmi siteden yapılan açıklamada Portekizli futbolcunun takımla vedalaşmasının fotoğrafları yer alırken, şu açıklama yapıldı;

"2019-20 sezonu başında bir yıllık kiralık transfer olarak kadromuza katılan Pedro Rebocho ile sözleşme süresinin sona ermesi ve gelecek sezon kadro planlamasında yer almamasından dolayı karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız."
"Pedro Rebocho, Futbol Takımımızın bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenman öncesinde; Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın, teknik heyetimiz ve futbolcularımızla vedalaştı."
"Pedro Rebocho’ya emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz."