SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor, ‘Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’ ismine destek verdi

Beşiktaş Kulübü'nün 1 Haziran'da resmi siteden paylaştığı ve 2020-2021 sezonuna corona virüsünden hayatını kaybeden Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun isminin verilmesine Trabzonspor da destek verdi.

Güncellenme: 15:25, 03/06/2020
Trabzonspor, ‘Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’ ismine destek verdi

Trabzonspor, futbol kamuoyunda kısa bir süre önce gündeme getirilen 2020-2021 Süper Lig Sezonu'na ‘Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu' isminin verilmesi şeklindeki öneriyi desteklediğini bildirdi.

Bordo-mavili kulüpten konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Futbol kamuoyunda kısa bir süre önce gündeme getirilen 2020-2021 Süper Lig Sezonu'na ‘Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu' isminin verilmesi şeklindeki öneriyi yürekten destekliyoruz. Ülkemizde Covid-19 pandemisi ile yapılan amansız mücadelede hayatını kaybeden ve bu sürecin unutulmayacak neferlerinden biri haline gelen Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun isminin yaşatılması, yalnızca Taşçıoğlu'na değil; onun nezdinde başarılarıyla dünyada örnek gösterilen tüm sağlık çalışanlarımıza da bir saygı duruşu olacaktır” ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`tan TFF`ye flaş başvuru! `Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu`nun ismi verilsin` Beşiktaş`tan TFF`ye flaş başvuru! `Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu`nun ismi verilsin`

Yayınlanma Tarihi:12:05,