SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hugo Rodallega’dan Rooney ve Gerrard bombası! ‘Deli gibi içerdi’

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor'un forveti Hugo Rodallega, Instagram'da katıldığı bir canlı yayında Wayne Rooney ve Steven Gerrard hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.

Bir dönem İngiltere'de Fulham ve Wigan forması giyen Denizlisporlu futbolcu Hugo Rodallega, Steven Gerrard ve Wayne Rooney hakkında çok konuşulacak sözler sarfetti.
Instagram'da canlı yayına katılan 34 yaşındaki tecrübeli futbolcu, Rooney'in 'deliler gibi' alkol aldığını söylerken Gerrard'ı bir barda üstü çıplak şekilde dans ederken gördüğünü söyledi.
Açıklamaları İngiliz basınında haber olan Rodallega, "İnsanlar, Manchester'de deli gibi içen Rooney ile kaç kez çarpıştığımı ya da Gerard'ı bir barda üstü çıplak şekilde dans ederken gördüğümü bilselerdi..." ifadelerini kullandı ve sözlerine şöyle devam etti:
"Onlar insan, bunda yanlış bir şey yok. İçki içmeyen futbolcu sayısı bir elinizdeki parmaklar kadardır. Herkes dışarı çıkar ve içer. Her zaman söyledim. İçmeyi ve dans etmeyi severim. Salsa dansını seviyorum. Bunda yanlış bir şey yok. Futbolcu olduğumuzu biliyorum ama biz de insanız."
Rodallega'nın formasını giydiği Wigan, Manchester ve Liverpool'un tam ortasında bulunuyor.
Fulham formasıyla 84 maçta 19 gol atan Rodallega, Wigan'da ise 117 maçta 24 gol atma başarısı gösterebildi.