SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Efsanelerin yardım maçında dudak uçuklatan bağış toplandı!

Efsane golfçüler Tiger Woods ve Phil Mickelson ile NFL'in efsanevi 'quarterback'leri Tom Brady ve Peyton Manning gol sahasında buluştu. Yardım maçında kazanan Manning ve Woods ikilisi olurken Covid-19'a karşı mücadeleye destek için 20 milyon dolarlık bağış toplandı. Geceye Tom Brady'nin yırtılan pantolonu da damga vurdu!

Covid-19 ile mücadeleye destek için düzenlenen yardım müsabakaları arasında belki de en çok ses getireninde efsane isimler golf sahasında karşı karşıya geldi.
NFL'in iki efsanevi oyun kurucusu Peyton Manning ve Tom Brady, iki golf efsanesi Phil Mickelson ve Tiger Woods ile bir araya geldi. Woods ile Manning, Brady ile Mickelson'a karşı eğlenceli bir mücadele verirken kazanan Manning ve Woods ikilisi oldu.
Canlı yayınlanan ve ünlü isimlerin de yorumlarıyla renk kattığı müsabakada toplanan bağış miktarı ise dudak uçuklattı. Gece sonunda tam 20 milyon dolar bağış toplandı. Meblağ corona virüsünden etkilenenlere yardım için kullanılacak.
Yoğun yapmur nedeniyle 45 dakika geç başlayan maça damga vuran kareye ise Tom Brady imza attı.
Deliğe göndermeyi başardığı topunu almak için eğilen Tom Brady'nin pantolonu yırtıldı. Ortaya komik görüntüler çıkarken yıldız quarterback bir süre beline montunu bağlayarak oynadı.
Fotoğraflar: Reuters