SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Neymar’ın menajerinden Messi’yi üzecek açıklama

Lionel Messi'nin yeniden Barcelona'ya dönmesini istediği Neymar'ın menajerinden transfer ile ilgili açıklama geldi.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 11:08, 21/05/2020

Paris Saint Germain’in 2017 yazında 222 milyon Euro serbest kalma maddesini ödeyerek Barcelona’dan transfer ettiği Neymar’ın gidişi, Katalan ekibinin Kaptanı Lionel Messi’nin tepkisini çekmişti. Hatta Messi ile Barcelona yönetiminin arası, geçtiğimiz yaz Neymar’ı transfer etmek için girişimlerde bulunulmadığı gerekçesiyle açılmıştı.

Fransız ekibine imza attığı günden  bu yana Neymar’ın geri dönmesini istediğini açık açık belirten Messi’nin umutlarını, en az bir yıl daha, ertelemek zorunda olduğunu gösteren açıklama, Brezilyalı yıldızın menajeri Wagner Ribeiro’dan geldi. Neymar’ın Barcelona’ya transfer olup olmayacağı şeklindeki soruyu yanıtlayan Ribeiro, corona virüsü salgını nedeniyle bu ihtimalin gerçekleşmesinin zor olduğunu söyledi.

Corona virüsü salgını sonrası, en azından bu yaz, transfer piyasasında yüksek bedelli imzalar göremeyeceklerini düşündüğünü belirten Ribeiro, Daily Star’a yaptığı açıklamada “Bence Neymar Paris Saint Germain’de kalacaktır. Corona virüsü sonrası futbol ekonomisi değişmek zorunda kalacak. Bir süre dev bütçeli transfer anlaşmalarına imza atmak zor” dedi.

İLGİLİ HABER 6 yaşındaki İranlı `Yeni Messi` Arat Hosseini`den inanılmaz video: Tam 3 bin kez... 6 yaşındaki İranlı `Yeni Messi` Arat Hosseini`den inanılmaz video: Tam 3 bin kez...

Yayınlanma Tarihi:10:58,