SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika! Beşiktaş’ta 8 kişide corona virüsü tespit edildi! Ahmet Nur Çebi’nin testi de pozitif…

Beşiktaş'ta futbolcular, teknik heyet ve tesis çalışanlarına yapılan corona virüsü testleri neticesinde toplam 8 kişinin testi pozitif çıktı. Öte yandan siyah-beyazlılar, Başkan Ahmet Nur Çebi'nin de corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıkladı. 61 yaşındaki Çebi'nin tedavisine derhal başlandı.

Güncellenme: 16:27, 14/05/2020
Son dakika! Beşiktaş’ta 8 kişide corona virüsü tespit edildi! Ahmet Nur Çebi’nin testi de pozitif…

Beşiktaş Kulübü daha önce bir futbolcu ve bir antrenörde çıkan corona virüsünden dolayı yaptığı ikinci test sonuçlarını da açıkladı. Siyah-beyazlı kulüp, resmi siteden yaptığı açıklamada 8 kişinin corona virüsüne yakalandığını duyurdu. Aynı zamanda siyah-beyazlıların başkanı Ahmet Nur Çebi’nin de corona virüsü testinin pozitif çıktı. Beşiktaş resmi açıklamasında 61 yaşındaki başkanın tedavisine prosedürler doğrultusunda derhal başlandığını belirtti.

Siyah-beyazlılar corona virüsüne yakalanan kişilerin kaçının futbolcu olduğu bilgisini paylaşmadı. Bununla birlikte DHA’nın haberine göre bugünkü antrenmanı ve 4 günlük ilk etap kampını da iptal eden Beşiktaş’ta bugün açıklanan 8 vakadan biri futbolcu, ikisi teknik heyetten, 5’i ise kulüp çalışanı.

İLGİLİ HABER Kasımpaşa`da iki futbolcuda corona virüsü tespit edildi Kasımpaşa`da iki futbolcuda corona virüsü tespit edildi

DHA ayrıca pozitif vakalar içinde futbolcuların da olması ve tesisin son iki haftadır kullanılıyor olmasından dolayı, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin gün içinde karantinaya alınarak kapatılmasının beklendiğini öne sürdü.

Açıklama şöyle; “13 Mayıs Çarşamba günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza ikinci kez Covid-19 testi yapılmıştır. Yapılan testler neticesinde, sekiz kişide pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilmiştir. Testi pozitif sonuçlanan kişilerin takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır. Dr. Tekin Kerem Ülkü”

FENERBAHÇE’DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Fenerbahçe Spor Kulübü, Beşiktaş’ta corona virüs testleri sonucu 8 kişinin pozitif çıkmasının ardından geçmiş olsun mesajı yayımladı. Sarı-lacivertliler yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Geride bıraktığımız gün TFF 1. Lig ekibi Erzurumspor’da da 4’ü futbolcu 11 kişide corona pozitif tespit edilmişti

İLGİLİ HABER BB Erzurumspor`da şüpheli 12 kişinin corona testi sonuçlandı! BB Erzurumspor`da şüpheli 12 kişinin corona testi sonuçlandı!

Yayınlanma Tarihi:13:09,