SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SON DAKİKA | Fenerbahçe’de corona şoku! Antrenmanlar iptal…

Fenerbaheçe Kulübü, Samandıra Tesisleri'nde çalışan bir kişide corona virüsü çıktığını açıklarken bir başka çalışanın ise şüpheli durumda olduğunu duyurdu. Yaşanan gelişmelerin ardından antrenmanlar iptal edildi

Güncellenme: 22:30, 07/05/2020
SON DAKİKA | Fenerbahçe’de corona şoku! Antrenmanlar iptal…

5 Mayıs’ta tüm futbolcu, teknik ekip ve çalışanlara yaptığı corona virüsü testinin sonuçlarının ardından Samandıra Tesisleri’nde bir çalışanın pozitif çıktığını açıkladı.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada bir çalışanın da şüpheli durumda olduğu belirtilirken iki çalışanın yarın ikinci teste gireceği duyuruldu. Öte yandan takımın yarın yapacağı antrenman iptal edildi.

İşte Fenerbahçe’den yapılan açıklama;

Kulübümüz tarafından Samandıra Can Bartu Tesislerimizde 5 Mayıs Salı günü tüm futbolcu, teknik ekip ve çalışanlarımıza Covid-19 tanı testi yapılmıştır.

Yapılan bu ilk testlerin elimize bu akşam ulaşan sonuçlarına göre Samandıra çalışanlarımızdan birinin sonucu pozitif tespit edilmiş, bir diğer çalışanımız da şüpheli durumdadır. İki çalışanımızın da sağlık durumu detaylı takibe alınmış, yarın ikinci teste gireceklerdir.

Bu olay neticesinde, takımımızın yarın yapacağı antrenman iptal edilmiştir.

Konu hakkında gelişmeler oldukça kulübümüz tarafından tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

İLGİLİ HABER Liglerin devam kararına Fenerbahçe`den açıklama ve 4 kritik soru! Liglerin devam kararına Fenerbahçe`den açıklama ve 4 kritik soru!

EZELİ RAKİPLERDEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI!

Beşiktaş ve Trabzonspor sarı lacivertli ekibe geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Yayınlanma Tarihi:21:51,