SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo’nun Torino’yu ayaklar altına alan süper villası!

Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo, Serie A'da liglerin Haziran'da başlaması ihtimaline karşın Portekiz'den İtalya'ya geri döndü ve süper villasında 3. kez karantinaya girdi. Süper evin harika manzarası ise şehirdeki en güzel açı...

Avrupa'da corona virüsünün en çok can aldığı ülkelerden olan İtalya, karantina yasaklarını gevşetirken Serie A'nın da yeniden başlaması gündemde...
Çizme'de liglerin yeniden başlaması için Haziran ayının ortasında görüş birliğine varılırken resmi açıklama gelmedi. Takımlar tüm futbolcuları İtalya'ya çağırıp 14 günlük karantinaya girmelerini istedi.
Bunun üzerine Cristiano Ronaldo, sevgilisi Georgina Rodriguez ve çocukları Torino'ya geri dönerek müthiş villada karantinaya girdi. Portekizli yıldızın Torino şehrini ayaklar altına alan villası bir saray gibi...
Hayata gözlerini açtığı memleketi Madeira'da 2 ay boyunca karantinaya giren Ronaldo, özel jetiyle İtalya'ya dönerken karantinadaki 3. evine geçmiş oldu.
Ronaldo'nun Torino şehrinin tepesinde yer alan evi iki villadan oluşuyor. Özel güvenlikle korunan ev, yemyeşil bahçelerden ve büyük ağaçlar içerisinde yer alıyor.
Portekizli yıldızın villasında kaç tane oda olduğu bilinmezken aile nüfusu ele alındığında en az 6 yatak odası ve birçok banyosu olduğu tahmin ediliyor.
Evde Ronaldo'nun sevgilisi Georgina ile birlikte sık sık kullandığı ve son teknoloji ürünlerden oluşan bir spor salonu bulunuyor. Ayrıca spor sonrası soğuma havuzu da yer alıyor.
Ronaldo'nun Real Madrid forması giyerken yaşadığı evle birbirine benzediği için Torino'daki villayı da çok beğendiğini belirtiliyor.