SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mbaye Diagne bağışladığı maskelerin üstüne fotoğrafını bastırdı

Galatasaray'dan Belçika ekibi Club Brugge'ye kiralık olarak gönderile Mbaye Diagne, ülkesine gönderdiği maskelerin üzerine fotoğraflarını koydurttu.

Güncellenme: 12:41, 01/05/2020
Mbaye Diagne bağışladığı maskelerin üstüne fotoğrafını bastırdı

Bonservisi Galatasaray’da bulunan Mbaye Diagne ülkesi Senegal’e yaptığı yardımlar arasında fotoğrafının bulunduğu maskelerin olması dikkat çekti. Ülkesi Senegal’e yüzlerce koli yardım dağıtan Mbaye Diagne’nin corona virüs sebebiyle maske de bağışladığı ortaya çıktı.

Instagram’da yer alan görsellerde maskelerin üzerinde Diagne’nin fotoğrafının olması ise dikkatlerden kaçmadı. Digne’nin her fırsatta ülkesine çeşitli yardımlar yaptığı biliniyordu.

CORONA ÇİN’E GİTMESİNE ENGEL OLDU

Galatasaray’ın Club Brugge’e kiraladığı Senegalli futbolcu Mbaye Diagne, corona virüsü çıktığı için Çin’e transferinin gerçekleşmediğini açıklamıştı. Senegalli futbolcu, “Çin, Brezilya, Kore ve Amerika’ya gidebilirdim. Brugge’den de ayrılmak istediğim için Çin uygun geldi. Orada hem oynayabilirim hem de daha önce yaşadığım için zor olmayacağını düşünmüştüm. Ama bu, corona virüsü çıktıktan sonra olmadı” demişti.

Daha öncede kariyerine Galatasaray'da devam etmek istediğini söyleyen Diagne, “Galatasaray’da istediğim performansı gösteremedim. Neler yapabileceğimi kanıtlamak, G.Saray’da kalmak istiyorum. Tek-çift forvet sorun olmaz. Falcao ile birlikte oynayabiliriz” ifadelerini kullanmıştı.

Yayınlanma Tarihi:08:32,