SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sivassporlu Emre Kılınç’tan Galatasaray açıklaması!

Sezon sonu takımı ile olan sözleşmesi sona erecek olan Sivasspor'un başarılı ismi Emre Kılınç geleceği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 22:24, 22/04/2020
Sivassporlu Emre Kılınç’tan Galatasaray açıklaması!

Sivasspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Emre Kılınç, gazeteci Haldun Domaç’a sosyal medya üzerinden özel bir röportaj verdi ve geleceği ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Emre Kılınç'ın menajeri Yücel Özbudak ise, “Teknik olarak daha sezon bitmedi ama önümüzü görmek için bazı kararları erkenden almak lazım. Tek söylemek istediğim şey, Emre gelecek sezon Sivas'ta forma giymeyecek.” dedi.

İşte Emre Kılınç’ın açıklamaları…

“Boluspor’da oynarken Galatasaray ile anlaşılmıştı. Galatasaray, Türkiye’nin en büyük kulübü. Ben de benim için ne güzel, giderim dedim. Birkaç gün sonra kulübe gittim sözleşmeyi feshetmeye, ‘Başkan vazgeçti’ dediler. ‘Nasıl vazgeçti’ dedim, ‘Seni Gençlerbirliği’ne sattık.’ dediler. Tam içeriği ne, bilmiyorum. Para ve kiralık oyuncular vardı, herhalde ondan olmadı. Başkanımız da üstüne ekstra para istemiş herhalde son anda. Son anda başkan vazgeçti.

O zamanlar Sneijder ve Drogba gibi isimler oynuyordu. Ben bu duyguyu o zaman yaşayamadım. Belki şans bulamayacaktım. Şu an en doğru zaman. Açıkça söylemek gerekirse, Galatasaray içimde hep bir uktedir. Her insanın bir çocukluk hayali var. Şu an transfer olacağım takımı net açıklayamam, etik olarak doğru olmaz.

Bu sezon en çok Galatasaray maçında zorlandık. Kendimizi aciz gibi hissettik, inanılmazlardı.”

Yayınlanma Tarihi:22:21,