SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gareth Bale ve eşi Emma’dan dev bağış! Gareth Bale’in doğduğu hastaneye…

Real Madrid'in yıldızı Gareth Bale, eşi Emma ile birlikte ülkesi Galler'e corona virüsü ile mücadelede yardımda bulundu. Çift, Cardiff and Vale University Health Board aracılığıyla Gareth Bale'in doğduğu hastane olan University Hospital of Wales'e tam 500 bin Pound bağış yaptı.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 23:58, 22/04/2020
Gareth Bale ve eşi Emma’dan dev bağış! Gareth Bale’in doğduğu hastaneye…

Real Madrid’in yıldız oyuncusu ve Galler Milli Takımı’nın kaptanı Gareth Bale, eşi Emma ile Cardiff and Vale University Health Board’un (Cardiff ve Vale Üniversitesi Sağlık Kurulu) yardım koluna corona virüsü ile mücadelede 500 bin Pound bağışta bulundu.

Bağışın, Gareth Bale’in de doğduğu hastane olan University Hospital of Wales’e (Galler Üniversite Hastanesi) yapılacağı açıklandı. Çift, hastanenin kendilerine, ailelerine ve arkadaşlarına birçok hizmet sunduğunu söylerken Gareth Bale yaptığı açıklamada “University Hospital of Wales’in kalbimde özel bir yeri var. Orası doğduğum hastane” dedi.

Bale, “Ben ve ailem desteğimizi göstermek istedik. Devam edin, harika bir iş çıkarıyorsunuz” ifadelerini kullandı. Birleşik Krallık genelinde vaka sayısı 133 bin 495 olarak açıklanırken ölüm sayısı 18 bin 100’e yükseldi.

Yayınlanma Tarihi:23:48,