SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor taraftarından örnek davranış

TFF 1. Lig'de son sırada yer alan ve zor günler geçiren Eskişehirspor'da taraftarlar, ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımında bulundu.

Güncellenme: 17:42, 22/04/2020
Eskişehirspor taraftarından örnek davranış

Tüm dünyada çoğu ülke gibi Türkiye'de corona virüsü nedeniyle zor günlerden geçerken, Eskişehirsporlu taraftarlar örnek davranışlara imza atmaya devam ediyor.

Es Es taraftarları, birlik ve beraberliğin önem arz ettiği bu günlerde ihtiyaç sahibi ailelere erzak yarımında bulundu. Birçok ailenin yüreğine su serpen taraftarlar, vatandaşlardan alkış aldı.

‘Eskişehirspor tribünleri olarak kolları sıvadık’

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, ihtiyaç sahibi aileler için kolları sıvadıklarını söyledi. Diri, “Ülkemizin birlik beraberliğe her zamankinden fazla ihtiyacı olduğu bu günlerde Eskişehirspor tribünleri olarak zor günler geçiren taraftarımız ve yakınlarımız için kolları sıvadık. Taraftarlarımız arasında topladığımız yardımlarımız ile hem gıda ürünlerini topladık hem de manav alışverişini sağlayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık” dedi.

İLGİLİ HABER Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan`dan futbolda Bilim Kurulu önerisi Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan`dan futbolda Bilim Kurulu önerisi

Diri, “Ramazan öncesi ulaşabildiğimiz birçok ailenin yükünü bir nebze azaltmamızda bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz. Eskişehirspor tribünleri olarak mücadele gücümüzü ve birlik beraberliğimizi koruyarak her zaman bu davanın yaşayacağını tüm dünyaya göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.