SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Carmen Electra: Jordan’ın beni öyle görmesini istemedim

The Last Dance belgeselinin 3. bölümünde Bulls'un o dönem ele avuca sığmayan problem oyuncusu Dennis Rodman ön planda olacak. Rodman'ın o dönemki eşi Carmen Electra ile Jordan, eski eşinin iki günlük izinden zamanında dönmeyince yaşananları anlattı.

Basketbolun efsanesi Michael Jordan'ın kariyerini ve 6 şampiyonluk yaşadığı Chicago Bulls'un 1997-1998 sezonunu anlatan 10 bölümlük belgesel 'The Last Dance' spor gündemine damga vurmaya devam ediyor.
İlk iki bölümü ortalama 6,5 milyon izleyiciye ulaşan serinin üçüncü bölümü ile ilgili önemli ipuçları yayınlandı. Belgeselin yeni bölümünde Bulls'un olaylı karakteri Denis Rodman başrolde...
Belgeselin ABD'de Pazar günü (Türkiye'de Pazartesi günü) yayınlanacak 3. bölümünde izleyeceğimiz hikayeye göre, 1998 yılında Scottie Pippen sakatlıktan dönünce Rodman koç Phil Jackson'dan Vegas'a gidip kafa dağıtmak için izin ister.
Jordan'ın 'İzin verirsen bir daha onu göremeyiz' itirazlarına rağmen Jackson 48 saatliğine Rodman'a tatil vizesi verir.
Sonra ne mi olur? (Belgesel için SPOILER içerir)

Michael Jordan'dan dinleyelim: "Tabii ki zamanında geri gelmedi. Gidip poposunu yataktan çıkarmak zorunda kaldık. Yatağının içinde ne olduğunu, onun nerede olduğunu falan söylemeyeceğim."
Olayın diğer tarafındaki tanık ise Rodman'ın eski eşi oyuncu ve model Carmen Electra anlatıyor:

"Bir anda kapı çaldı ve gelen Michael Jordan'dı. Ben saklandım. Beni öyle görmesini istemedim. Koltuğun arkasına geçtim ve kendimi çarşaflarla örttüm."