SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kıraç açıkladı: ‘Fenerbahçe’nin 100. yıl Marşı karşılığında…’

Ünlü şarkıcı Kıraç, Fenerbahçe´nin 100. Yıl Marşı´nı yazmak için ücret talep etmediğini ve bir maçı dönemin teknik direktörü Arthur Zico´nun yanında izleme karşılığında marşı yazdığını söyledi.

Güncellenme: 21:49, 21/04/2020
Kıraç açıkladı: ‘Fenerbahçe’nin 100. yıl Marşı karşılığında…’

Ünlü konuklarla program yapan Tuzla Belediyesi, sanat ve televizyon dünyasının sevilen isimlerini Tuzlalılarla buluşturmaya devam ediyor. Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen Ceyhun Yılmaz´ın yönetimindeki “E-talks Tuzla” programına bu kez şarkıcı Kıraç konuk oldu.

“E-Talks Tuzla” serisinin pazar akşamı yapılan ikinci programında konuk Kıraç oldu. Canlı yayına Kıraç öncesinde bağlanan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Kıraç´ı severek dinliyoruz. Hani `Üç beş kişi kalmış türkü diyenler´ türküsünde olduğu gibi, Kıraç da çok ender seslerden birisi. Özellikle bir Erzurumlu olarak Erzurum Çarşı Pazar yorumunu çok severek dinliyorum. Ben Tuzla halkı adına ve şahsım adına size ve Kıraç´a teşekkür ediyorum. İyi sohbetler diliyorum” dedi.

“FENERBAHÇE´NİN 100. YIL MARŞI KARŞILIĞINDA…”

Samimi konuşmaların ve hoş sohbetin müzikle renklendiği programda, Kıraç açıklamalarıyla izleyenlerin bilmediği konuları da paylaştı. Fenerbahçe´nin 100. Yıl Marşı ile ilgili Kıraç, “Aziz Yıldırım Fenerbahçe marşını senin yapmanı istiyorum. `Marş için ne yapmamız lazım?´ dediğinde, `Biz Fenerbahçe´den bir şey isteyemeyiz´ dedim. Para ve benzeri olmaz. Ancak bir maçı Zico´nun yanında izlemek istediğimi söyledim ve izledim” dedi. Kıraç, “Marşı yazarken, çok güzel bir marş olsun ama karşı tarafı da üzmesin, futbolun güzel bir şey olduğunu ortaya çıkarsın istedim” diyerek marş için 6 ay uğraştığını dile getirdi.

Yayınlanma Tarihi:15:18,