SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hakem ve eşi corona virüsünü yendi

Zonguldaklı İl Hakemi Eren Ferhat Çelik ve eşi Tuğçe Yozgatlı Çelik, corona virüsü savaşını kazanarak tamamen sağlıklarına kavuştu.

Güncellenme: 17:57, 21/04/2020
Hakem ve eşi corona virüsünü yendi

Zonguldaklı İl Hakemi Eren Ferhat Çelik ve Tuğçe Yozgatlı Çelik, corona virüsü nedeniyle Bülent Ecevit Üniversitesi ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. İlk olarak tedavisi tamamlanan il hakeminin eşi Tuğçe Yozgatlı Çelik, corona virüsünü yenmişti.

Ardından hastanede tedavisi tamamlanan hakem Eren Ferhat Çelik ise ev karantinasına devam edilmesine karar verilmişti. Son yapılan tetkikler sonucunda Çelik’in de corona virüsü testi negatif çıktı. Çelik çiftinin tamamen virüsü yenmesi hakem camiasında büyük sevinç yarattı.

Zonguldak Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Başkanı Ümit Kaya, sevinçli haberi sosyal medya hesabından duyurarak, “Öncelikle Çelik çifti zor bir savaşı kazandı. Verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Herkes sağlığı için evde kalsın. Bizler sizlerin her zaman yanındayız. Hakemimiz ve eşi tekrar aramıza hoş geldin” dedi.