SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yıldızı Isla ailesi ile birlikte yurtta karantinaya girdi

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mauricio Isla'nın ailesi ile birlikte Güngören'de bir devlet yurdunda karantinaya alındığı öğrenildi.

Fenerbahçe'de forma giyen Şilili futbolcu Mauricio Isla'nın, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Karma Öğrenci Yurdu'nda karantinaya alınan eşini ve kızını yalnız bırakmamak için yurda yerleştiği iddia edildi.
Ülkesi Şili'de bir müzik yarışmasına giden Mauricio Isla'nın eşi Gala Caldirola, yarışmanın iptal edilmesi ile birlikte Türkiye'ye geri döndü.
Kurallar gereği karantinaya alınan Gala Caldirola, Güngören'deki bir devlet yurduna yerleştirildi. Mauricio Isla da eşini ve çocuğunu yalnız bırakmamak için yurda gitti ve ailesiyle karantinaya girdi.
Fenerbahçe Kulübü'nün, bireysel antrenmanlarını devam ettirmek zorunda olan Isla'nın eşinin yanından karantinaya girmesine ne tepki vereceği merak konusu...
Gala Caldirola, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında "Sanırım bu odayı ve gün doğumunda pencereden içeri güren güneş ışıklarını sevmeye başladım. (Şaka, eve gitmek için sabırsızlanıyorum)" diyerek karantinada olduğunu doğruladı.
Gala Caldirola, Isla ve kızı ile beraber çekilmiş bir videoyu da yine sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşarak Isla'nın da yanında olduğunu gösterdi