SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yasa boğan haber! 27 yaşındaki sporcu hayatını kaybetti

Australyalı 27 yaşındaki rugbi sporcusu Mitch Cronin, çalışmalarını sürdürdüğü havuzun avlusunda ölü bulundu.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 13:43, 19/04/2020
Yasa boğan haber! 27 yaşındaki sporcu hayatını kaybetti

Spor dünyası, henüz 27 yaşındaki bir rugbi sporcusunun ölümü ile sarsıldı. Avustralyalı sporcu Mitch Cronin, sakatlıktan sonra tekrar eski formuna kavuşmak için gittiği yüzme havuzunun avlusunda hayatını kaybetti.

Mitch Cronin’in, geçirdiği kalp krizi sonrası öldüğü tahmin ediliyor.

Avustralyalı sporcunun menajeri Paul Hogan, Mitch Cronin’in ölüm haberini doğrularken “Bu çok trajik bir ölüm… Takım arkadaşlarını, antrenörlerini ve beni şoke eden bir haber! Muhteşem bir gençti… Tüm kalbimle ailesinin yanında olduğumu bilmelerini isterim. Mahvolmuş durumdayız” dedi.

Mitch Cronin’nin hayatını kaybetmesinin ardından eski takım arkadaşı Jordan Rapana, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bunun olduğuna inanamıyorum. Hayatımın en zor anlarında bana destek oldun. Seni seviyorum kardeşim… Yükseğe uç dostum… Sen bir efsanesin… Seni sonsuza kadar seveceğim kardeşim…” yazdı.

Başarılı sporcunun takım arkadaşları da Mitch Cronin’nin ne kadar iyi kalpli ve iyi bir insan olduğunun altını çizen, duydukları haber karşısında şoka girdiklerini anlatan mesajlar paylaştılar.

Yayınlanma Tarihi:13:37,