SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Doğuş Balbay ve Erica Balbay takipçiler ile buluşuyor!

Evde kalmaya destek vermek için “Açılsa da aramızdaki mesafeler, tekrar gelecek omuz omuza vereceğimiz günler! Sen kafanı ferah tut diye Head&Shoulders Hep Seninle” mottosu ile başlattığı #HepSeninle kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği Instagram canlı yayın etkinliklerinin bu haftaki konukları Doğuş Balbay ve Erica Balbay olacak.

Güncellenme: 12:01, 14/04/2020
Doğuş Balbay ve Erica Balbay takipçiler ile buluşuyor!

A Milli Erkek Basketbol Takımı ‘Özgüven' sponsoru Head&Shoulders, basketbola verdiği desteği içerisinde bulunduğumuz bu dönemde de sürdürüyor ve basketbolun efsane isimlerini takipçileri ile buluşturuyor.

A Erkek Basketbol Milli Takımı kaptanlarından Doğuş Balbay, eşi Erica Balbay ile birlikte evde nasıl antrenman yaptığını ve günlük spor rutinini Head&Shoulders Türkiye Instagram hesabından yapılacak canlı yayında Head&Shoulders takipçileri ile paylaşacak. “Evde Antrenman” başlığındaki canlı yayın 17 Nisan Cuma günü saat 17.00'da gerçekleşecek.

Head&Shoulders, her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği moral ve motivasyonu yükseltmeye katkı sağlayacak canlı yayınlar ile topluma #HepSeninle mesajını vermeye devam ederken herkesi kafasını ve bedenini ferah tutmaya davet ediyor.

Yayınlanma Tarihi:06:56,