SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika | Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ taburcu olduğunu açıkladı

Son dakika... Medipol Başakşehir Kulübü Başkan Göksel Gümüşdağ'ın 21 gün süren corona virüsü tedavisinin ardından taburcu edildiğini açıkladı.

Güncellenme: 13:46, 13/04/2020
Son dakika | Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ taburcu olduğunu açıkladı

Bir süredir corona virüsü nedeniyle hastanede tedavi gören Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ 21 günlük tedavisinin ardından taburcu edildi.

Medipol Başakşehir’in resmi internet sitesi aracılığıyla açıklamalarda bulunan Göksel Gümüşdağ tedavi süresince gelen destek mesajlarına ve sağlık personeline teşekkür etti.

‘BENİ DEFALARCA ARAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER’

Göksel Gümüşdağ’ın açıklamaları şu şekilde: “21 gün boyunca devam eden tedavim süresince başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Sağlık Bakanımız olmak suretiyle, arayıp şifa temennilerini dile getiren, mesaj atan, dualarını gönderen, bilgi almak için hastaneyi ve beni defalarca arayan aileme, dostlarıma, arkadaşlarıma, kendim ve eşim adına içten teşekkürlerimi sunarım. Bu zor süreçte başta bizi tedavi eden doktorlarımız olmak üzere, Acıbadem Altunizade Hastanesindeki tüm çalışanlara şükranlarımı iletirim. Yüce Allah'tan bu musibeti yeryüzünden tez zamanda kaldırmasını temenni eder, hastanelerde ve evlerde şifa bekleyen tüm insanlara acil şifalar dilerim.”

Yayınlanma Tarihi:13:42,