SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Mor, Yunanistan’a geri dönmeyeceği iddialarına yanıt verdi!

Galatasaray'da bekleneni veremeyip Celta Vigo tarafından Olympiakos'a kiralanan Emre Mor, "Yunanistan'dan kaçtı" iddialarına yanıt verdi. Emre Mor, "İçinde olduğumuz bu zor zamanda ailemle olmak için Danimarka'dayım. Bunun gelecekte olabilecek bir transferle alakası yok. Olympiakos oyuncusuyum ve mutluyum" dedi.

Güncellenme: 21:32, 13/04/2020
Emre Mor, Yunanistan’a geri dönmeyeceği iddialarına yanıt verdi!

Galatasaray’da bekleneni veremeyen ve kiralık sözleşmesi feshedilip Celta Vigo’dan tekrar Olympiakos’a kiralanan Emre Mor, İspanyol basınındaki “Yunanistan’dan kaçtığı” iddiaları sonrasında bir açıklamada bulundu.

Olympiakos’ta devam etmek istediğini belirten Emre Mor, “Transfer iddiaları için küçük bir mesaj; içinde olduğumuz bu zor zamanda ailemle olmak için Danimarka’dayım. Bunun gelecekte olabilecek bir transferle alakası yok. Olympiakos oyuncusuyum ve mutluyum. Başarılı olacağıma da eminim” ifadelerini kullandı.

OLYMPIAKOS İZİN VERMİŞTİ

27 Nisan tarihine kadar seyahat kısıtlaması olan Yunanistan’da Olympiakos, yabancı oyunculara özel uçaklarla ülkeden ayrılma izni verdi ve Emre Mor’un da aralarında olduğu oyuncular ülkeden ayrıldı.

Yunan ekibinin, 14 günlük karantina süresi sonrası oyuncuların geri gelmelerini istediği de kaydedildi.