SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wanda Nara ve Icardi, coronadan Como Gölü’nde korunuyor!

Inter'in Arjantinli forveti Mauro Icardi ile hem eşi hem de menajeri Wanda Nara, olaylı bir şekilde Paris'ten İtalya'ya geçip Como Gölü'nün yanındaki 2.5 milyon Euro değerindeki evlerinde corona virüsünden korunuyor.

PSG'nin forveti Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, corona virüsünün yaygın olduğu Fransa'dan İtalya'ya gitmesi üzerine eski eşi Maxi Lopez çılgına dönmüştü! 'Sen ne biçim annesin!' diyen Lopez'e Nara'nın cevap verdiği Como Gölü'nün yanındaki eve göz kamaştırıyor...
Paris'ten Como Gölü'nün hemen yanındaki lüks evlerine giden Wanda Nara-Icardi çiftiyle çocuklar 2.5 milyon Euro'luk evde corona virüsünden korunmaya çalışıyor.
Milano'dan 65 KM uzakta bulunan evi 2018'de eşi Nara'nın hayalini gerçekleştirmek için alan Icardi, evin bahçesinde çocuklarla futbol oynayarak zaman geçiriyor.
Ailenin beş çocuğu bulunurken, Wanda Nara'nın Maxi Lopez ile evliliğinden üç çocuğu da aileyle birlikte.
3 katlı evde mahzen bulunurken, gölün kenarında bir tekne ve jet ski de yer alıyor.
NARA'DAN LOPEZ'E CEVAP

Paris Saint Germain'de oynayan Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, çocukları ile birlikte İtalya'ya gittiği için kendisini kötü bir anne olmakla suçlayan eski eşi Arjantinli futbolcu Maxi Lopez'e yanıt verdi.
Wanda Nara, Chi dergisine yaptığı açıklamada “Beni, çocuklarımızı Paris’ten salgının merkezi İtalya’ya götürmekle suçlamış. Ancak o da biliyor ki ben İtalya’da yaşıyorum. Como Gölü’nün yakınında, çok az corona virüsü vakasına rastlanan bir kasabada… Benim evim burada… Paris’te kiraladığım bir dairede kalıyordum ve kira süresi bitti. Ayrıca dünyaca ünlü bir pediatrist ile görüşmek için zaten İtalya’ya gitme kararı almıştık. Bunu da herkese açıklamıştım” dedi.
Paris’te tüm futbolcuların ülkelerine gittiğinin de altını çizen Wanda Nara “Ben de İtalyanım… Eğer başıma bir şey gelecekse, bunun, bana hayatımdaki tüm güzellikleri veren vatanım İtalya’da gelmesini tercih ederim. Bu yüzden İtalya’da kalıyorum. İtalya yerine uçakla Arjantin’e de gidebilirdim. Ancak o zaman özel arabam yerine birçok insanın bulunduğu bir uçağa binmiş olacaktım ki bu İtalya’ya gitmekten çok daha riskli… Maxi Lopez, beni suçlayacağına bana minnettar olmalıydı” ifadelerini kullandı.