SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vedat Muriqi: ‘Günde 5-6 saat Football Manager oynuyorum’

Fenerbahçe'nin Kosovalı forveti Vedat Muriqi, sarı lacivertli kulübün Instagram hesabında canlı yayına katıldı ve karantina günlerine dair açıklamalarda bulundu.

"Özellikle Fenerbahçe gibi kulüplerin yardım kampanyalarına katılıp başkalarına davet göndermesi çok anlamlı. Bize bu kampanyadan ilk Emre ağabey bahsetti. Kaptanımız bunu zorunlu kılmadı. Ancak küçüğünden büyüğüne herkes katkı sağladı."
"Evlilik hayatın birleşmesiyse her şeyi bölüşmek demektir. Bu aralar ben de evde olduğum için evde yapılması gereken bir şey olduğunda yapıyorum."
"Çok dizi izlemiyorum ama eşim Sefirin Kızı'nı izliyor ben de onunla birlikte bakıyorum. Ben genelde aksiyon, cinayet filmleri seviyorum."
"Zaman geçsin diye takım arkadaşlarımın sosyal medyadaki paylaşımlarına yorum yapıyorum. Garry'ye salça olmuştum geçen 'Çok konuşma' dedi bana. Samandıra'yı çok özledim. Psikolojik olarak maç hazırlığına girmek istiyorum."
"Karantinada 24 saatin 5-6 saatini Football Manager oynayarak geçiriyorum. Yerimden oynadığım için zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Çünkü çok sarıyor oyun. İyi gidiyoruz ama."