SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

TFF’den Milli Dayanışma Kampanyası’na destek! 1923 detayı…

Türkiye Futbol Federasyonu, Milli Dayanışma Kampanyası kapsamında 1923 tarihini temsilen 1 milyon 923 bin lira destek bulunulduğunu açıkladı.

Güncellenme: 17:36, 31/03/2020
TFF’den Milli Dayanışma Kampanyası’na destek! 1923 detayı…

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Milli Dayanışma Kampanyası’na 1 milyon 923 bin TL bağış yapıldığını açıkladı.   Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı;

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz bize yeteriz Türkiyem” sözleriyle başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’nı Türkiye Futbol Federasyonu olarak tüm gücümüzle destekliyoruz. TFF Yönetim Kurulumuz bugün telekonferans yöntemiyle yaptığı toplantıda, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla düzenlenen kampanyaya Cumhuriyetimiz ve Federasyonumuzun kuruluş tarihi olan 1923’ü temsilen 1 milyon 923 bin lira destekte bulunma kararı almıştır.

‘Biz bize yeteriz’ diyor, kronovirüs tehdidine karşı bu sıkıntılı günleri omuz omuza vererek birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımıza yürekten inanıyoruz.

Bu vesileyle, büyük fedakârlıklarla ülkemize hizmet eden başta sağlık çalışanlarımıza ve kampanyaya destek veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Türkiye Futbol Federasyonu

İLGİLİ HABER Göztepe`den 1 milyon TL`lik bağış! Göztepe`den 1 milyon TL`lik bağış!

Yayınlanma Tarihi:17:24,