SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Moussa Sow: ‘Fenerbahçe benim için her şey’

Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Senegalli yıldız Moussa Sow, beIN Sports'a özel açıklamalarda bulundu. Corona virüsü salgını nedeniyle Fransa'daki evinde karantinada olduğunu söyleyen Sow, Fenerbahçe'deki günlerine dair konuştu.

"Paris'teyim şu anda. Fransa'nın genelinde durum kötü diyebiliriz. Dünyanın birçok bölgesine yayılmış bir virüsten bahsediyoruz. Büyük bir problemle karşı karşıyayız. Ben de evimde karantinadayım. Evimde hayatıma devam ediyorum"
"Fenerbahçe'de çok iyi anlar yaşadım, çok güzel yıllarım oldu. Özlemle andığım yıllar benim için. Çok keyif aldığım, çok üzüldüğüm anlar oldu. Bu duyguların hepsini birlikte yaşadık. Fenerbahçe'de kupalar kazandım. Türkiye Kupası, Türkiye ligi, Avrupa'da yarı final. O dönemleri asla unutmayacağım."
"Kalbimin kulübü Fenerbahçe benim için, kalbimdeki bu yeri de hiçbir zaman değişmeyecek. Fenerbahçe benim için her şey diyebilirim. Son dönemdeki durum üzücü. Ama Fenerbahçe'ye bundan sonrası için en iyisini diliyorum."
"Taraftarların bana gönderdiği mesajları her zaman görüyorum. Sosyal medyadaki mesajları bana geliyor ve çok mutlu ediyor. Bu mesajlarıyla kalbime dokunuyorlar. Belki hepsine cevap veremiyorum ama hepsini okuyorum."