SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay ve Fatih Terim için açıklama

Corona virüs nedeniyle hastanede tedavi altında olan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Başkan yardımcısı Yusufe Günay ve teknik direktör Fatih Terim için Galatasaray bir açıklama yaptı.

Güncellenme: 17:17, 30/03/2020
Galatasaray’dan Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay ve Fatih Terim için açıklama

Galatasaray Kulübü, corona virüsü nedeniyle hastanede tedavi gören Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay ve Fatih Terim için açıklama yaptı. Sarı-kırmızılılar resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada üç ismin de hastanede tedavilerine devam ettiğini duyururken, toplumu ayrıştırıcı, birbirine düşürücü, asılsız ve iftira nitelikli haber yapanlarla ilgili yasal işlem başlatıldığını açıkladı.

Galatasaray Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle;

“Dün akşam çeşitli medya organlarında, İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim'in sağlık durumlarıyla ilgili asılsız haberler yayınlanmıştır.

Her süreçte olduğu gibi bu süreçte de sadece resmi mecralarımızdan yaptığımız açıklamalara itibar edilmesi hususunu bir kez daha önemle hatırlatmak isteriz.

Ayrıca, Ülkemizin ulusça salgına karşı hep birlikte mücadele verdiği bu günlerde; toplumu ayrıştırıcı, birbirine düşürücü, asılsız ve iftira nitelikli haber yapanlarla ilgili gerekli yasal işlemler kulübümüz tarafından başlatılmıştır.

İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak’ın tedavisi 18 Mart Çarşamba (13. Gün), Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay’ın 24 Mart Salı (7. Gün) ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim'in 23 Mart Pazartesi (8. Gün) tarihinden bu yana tedavileri hastanede devam etmektedir.”

Yayınlanma Tarihi:10:20,