SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Formula 1 pilotu Lando Norris topladığı bağışlar karşılığında saçını tamamen kestirecek!

Corona virüsü ile mücadeleye destek için düzenlenen #TwitchStreamAid yayınına katılan ve 10 bin doların üzerinde bağış yapılırsa saçlarını tamamen kestireceğini açıklayan McLaren F1 takımı pilotu Lando Norris, gece sonunda topladığı 12 bin dolar bağış sonrası sözünü tutacağını açıkladı!

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 22:14, 30/03/2020
Formula 1 pilotu Lando Norris topladığı bağışlar karşılığında saçını tamamen kestirecek!

Formula 1’de McLaren adın yarışan Britanyalı pilot Lando Norris de corona virüsü ile mücadeleye destek amaçlı düzenlenen espor yayını #TwitchStreamAid’e katılan isimler arasında yer aldı.

Red Bull pilotu Max Verstappen ile sanal bir Formula 1 yarışına katılan Norris, kendi yayını esnasında verdiği bir sözle geceye damga vurdu. 20 yaşındaki genç sporcu, yayınına 10 bin doların üzerinde bağış yapıldığı takdirde saçlarını tamamen kestireceğini açıklamıştı.

Norris Twitter’da yaptığı paylaşımla sözünü tutacağını söyledi. Paylaşımında “Covid-19’la mücadele için #TwitchStreamAid yayını sonunda 12 bin doların üzerinde bağış toplayan tüm izleyicilerime teşekkür ederim. Gerçi saçımı tamamen kestirmek zorunda kalacağım ama…” ifadelerini kullandı.

Yayını takip edenler arasında yer alan Norris’in eğlenceli paylaşımlar yaptığı takım arkadaşı Carlos Sainz Jr., “Of oğlum, hazırım!” demiş ve Norris’in saçlarını kesmeye talip olduğunu açıklamıştı.

İLGİLİ HABER Twitch`de `corona` ile mücadele için 12 saatlik yardım yayını yapılacak! Twitch`de `corona` ile mücadele için 12 saatlik yardım yayını yapılacak!

 

Formula 1’in resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Norris’in yayınının 136 binin üzerinde tekil izleyici tarafından takip edildiği ifade edildi. Genç sporcu yayını esnasında espor camiasında popüler yarış oyunları F1 2019, Rocket League ve iRacing oynamıştı.

Yayınlanma Tarihi:22:12,