SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’in corona testi pozitif çıktı, CHP harekete geçti!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve 2. Başkan Abdurrahim Albayrak'ın corona virüsü testlerinin pozitif çıkmasının ardından sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Güncellenme: 08:14, 24/03/2020
Fatih Terim’in corona testi pozitif çıktı, CHP harekete geçti!

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü Türk sporunda da kendisini göstermeye başlarken Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’a yapılan testlerin pozitif çıkması gündeme oturdu.

Fatih Terim’in test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından taraflı tarafsız herkes Türkiye Futbol Federasyonu’na maçları seyircisiz olarak oynatmaya devam ettikleri için tepki gösterirken Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya’dan flaş bir açıklama geldi.

17 Mart’ta yaptığı basın açıklamasını ve TBMM’ye verdiği soru önergesini paylaşan Kaya, “Basın açıklaması yaptım, Gençlik ve Spor Bakanına Soru önergesi verdim, tehlikeye dikkat çektim, maçlar ertelensin dedim. TFF Bşk. Nihat Özdemir, ‘Maçlar ertelenmeyecek seyircisiz oynanacak’ dedi. Sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunacağım” ifadelerini kullandı.

Kaya’nın #fatihterim ve #TFFistifa etiketlerini kullanması ise dikkatlerden kaçmadı.

İLGİLİ HABER Fatih Terim`in corona virüsüne yakalanması dünya basınında! Fatih Terim`in corona virüsüne yakalanması dünya basınında!