SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Brezilyalı yıldız Hulk eski eşinin yeğeniyle evlendi!

Brezilyalı futbolcu Hulk, eski eşinin yeğeniyle olan tartışmalı birlikteliğini evlilik ile sonuçlandırdı. Yıldız futbolcunun, Camila'nın Çin'de oturma izni ve vize alması için ani bir törenle evlilik kararı aldığı öğrenildi.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 10:07, 24/03/2020

Çin’de Shanghai SIPG forması giyen Brezilyalı yıldız futbolcu Hulk, 12 yıl evli kaldığı eski eşi Iran Angelo de Souza’nın yeğeni Camila ile evlendiğini açıkladı.

Geçen yıl Ekim ayından beri birlikte olduklarını açıklayan Hulk, sosyal medya hesabında bio kısmını ‘evli’ olarak güncelleyince ikilinin resmi nikah kıydığı ortaya çıktı.

Arjantin basınında yer alan haberde, Camila’nın Çin’de oturma izni almak için ani bir kararla evlendikleri belirtilirken ikilinin paylaştığı fotoğrafla parmaklarındaki alyans ise dikkatlerden kaçmadı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

CAMILA ÂNGELO (@camiilaangelooficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Eski eşi Angelo de Souza’dan Ian, Thiago ve Alice adında üç çocuğu bulunan Hulk, geçtiğimiz Aralık ayında ailesini arayarak Camila ile yaşadığı ilişkiyi itiraf ettiği öğrenilmişti.

Futbolcunun basın sözcüsü yaptığı açıklamada, “Bu cumartesi, Hulk, Camila'nın ailesini ve kardeşlerini telefonla arayarak ilişkilerini açıkladı” ifadeleri kullanmıştı.

İLGİLİ HABER Brezilyalı Hulk, boşandığı eşinin yeğeniyle ilişkisini açıkladı! Brezilyalı Hulk, boşandığı eşinin yeğeniyle ilişkisini açıkladı!

Yayınlanma Tarihi:09:53,