SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yılmaz Vural: Hepimiz bir süre kadro dışı kalalım!

Corona virüsü nedeniyle bir süre insanların sevdiklerinden uzak kalması gerektiğini söyleyen Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, maçların ertelenmesi ile ilgili olarak ise "Hepimiz bir süre kadro dışı kalalım" ifadesini kullandı.

Güncellenme: 17:20, 23/03/2020
Yılmaz Vural: Hepimiz bir süre kadro dışı kalalım!

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, coron avirüsü nedeniyle maçların ertelenmesini değerlendirdi. Tecrübeli teknik adam özel açıklamalarda bulundu.

Yılmaz Vural sevdiklerimizi uzun süre görebilmek için kısa süre onlardan uzak duralım ve corona virüsü için tedbirler alalım derken “Her şeyin başı sağlık sağlıktan öte yol yok. Dua ederken bile önce sağlık diyoruz, sağlığın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Zor bir süreçten geçiyoruz. Ulus olarak, futbolun tüm paydaşları olarak dikkatli olmalıyız. Sadece kendimizi değil ailemizi sevdiklerimizi ve tüm inanları düşünmemiz gerekiyor. Bir ömür sevdiklerimizle görüşebilmemiz için kısa bir süre küs kalabiliriz. Bir süre sosyal mesafeye, hijyene daha da dikkat edelim. Allah korusun bir stadyumda, bir tesiste corona virüsü çıkara o stada ve o tesise giremeyiz. Futbola sahip çıkmak ve futbolun yarınları için bir müddet oynamayalım, ne olur ki hepimiz bir süre kadro dışı kalalım” açıklamasında bulundu.