SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gigi Datome: Grip geçirdik, sonuçları bekliyoruz

Fenerbahçe Beko'nun İtalyan basketbolcusu Gigi Datome, kendi ülke basınına yaptığı açıklamada "Birçok arkadaşımız grip geçirdi. Şimdi sonuçları bekliyoruz" dedi.

Güncellenme: 16:13, 23/03/2020
Gigi Datome: Grip geçirdik, sonuçları bekliyoruz

Fenerbahçe Beko’nun başarılı basketbolcusu Gigi Datome, İtalyan basınına korona virüs hakkında açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde takımdan bazı oyuncuların ve idari kadronun virüs belirtilerini yaşadıklarını açıklamasının ardından konuşan Datome, “Birçok arkadaşımızla grip geçirmiştik. Corona virüs ile ilgili şeyleri okudukça durumu açıklığa kavuşturmak istedik. Sonuçları bekliyoruz” diye konuştu.

Türkiye’deki son durum hakkında da yorumlarda bulunan Datome, “İtalya’da virüsün başladığından beri karantina kararına saygı duyuyorum. Burada herhangi bir kısıtlama yok. Ama en akıllıca şey dışarı çıkmaktan kaçınmak. Burada bazı dükkanlar, işletmeler kapatıyorlar ama bunun bireysel seçimleri olduğunu düşünüyorum. Şimdilik hükumetin bir engeli yok” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Beko İdari Menajeri Cenk Renda: `Yüzde 1 milyon corona`yım` Fenerbahçe Beko İdari Menajeri Cenk Renda: `Yüzde 1 milyon corona`yım`