SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayserispor futbolcuları tedirgin! ‘Lütfen ligi durdurun’

Hes Kablo Kayserispor’un Brezilyalı oyuncusu Diego Angelo ile Ganalı futbolcusu Bernard Mensah, “Biz de insanız, şimdilik futbol oynamak istemiyoruz. Lütfen ligi durdurun” paylaşımında bulundu.

Güncellenme: 15:25, 18/03/2020
Kayserispor futbolcuları tedirgin! ‘Lütfen ligi durdurun’

Hes Kablo Kayserispor'da forma giyen futbolcular corona virüs nedeniyle oldukça tedirgin. İnsan sağlığının her şeyden önce geldiğini belirten futbolcular liglerin ertelenmesini bekliyor. Sarı-kırmızılı takımın başarılı futbolcuları Diego Angelo ile Bernard Mensah, sosyal medya hesaplarından liglerin devam edecek olmasına tepki gösterdi.

Diego Angelo yaptığı paylaşımda, “Hükumet, nüfusa evde kalmasını söyledi. Biz futbolcular neyiz? Nüfusun bir parçası değiliz mi? Biz de insanız, şimdilik futbol oynamak istemiyoruz. Yaşam ve sağlık her şeyden daha önemlidir. Lütfen ailemizin de olduğunu unutmayın! Biz eğlencenizi tatmin etmek için robotlar değiliz. Bizler de insanlarız. Lütfen ligi durdurun” dedi.

Bernard Mensah ise, “Hayat, dünyadaki en önemli şeydir. Hastalık, ciddi ciddi bir şey. Hala devam etmekte ısrar ediyorlar. Bizi gerçekten önemsiyorlar mı” tepkisinde bulundu.

İLGİLİ HABER Hamza Hamzaoğlu: `Maç oynanır ama giden hayat geri gelmez!` Hamza Hamzaoğlu: `Maç oynanır ama giden hayat geri gelmez!`

İLGİLİ HABER Bülent Uygun: Ülkede kaos yaratmamak adına katkı sağlamamızı düşünmüşler Bülent Uygun: Ülkede kaos yaratmamak adına katkı sağlamamızı düşünmüşler

İLGİLİ HABER Denizlispor Başkanı Ali Çetin: Süper Lig ertelenmeli Denizlispor Başkanı Ali Çetin: Süper Lig ertelenmeli

Yayınlanma Tarihi:15:06,