SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Berna Gözbaşı ve Bernard Mensah’tan ertelememe kararına tepki!

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Süper Lig maçlarının ertelenmemesi nedeniyle sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Güncellenme: 22:44, 17/03/2020
Berna Gözbaşı ve Bernard Mensah’tan ertelememe kararına tepki!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in Süper Lig maçlarının ertelenmeyeceğini açıklamasının ardından Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı’dan bir paylaşım geldi.

TFF’nin bu kararını eleştiren Gözbaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın sonuna Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketledi.

Türkiye’nin ilk kadın başkanı olan Gözbaşı, “İnsanlık ciddi bir süreçten geçiyor. Koronavirüs tehdidi çok ciddi aşamadayken çok sayıda ülkede olduğu gibi ülkemizde de maçların ertelenmesi gerektiği kanısındayım. #EvdeKal derken unutmayalım; futbolcusundan, top toplayıcı çocuğa kadar herkes can” ifadelerini kullandı.

MENSAH: “GERÇEKTEN BİZİ ÖNEMSİYORLAR MI?”

Öte yandan Kayserispor’un yıldız futbolcusu Bernard Mensah da yaşananlara sosyal medyadan tepki gösterirken, “Bu hayatta en önemli şey yaşamdır. Çok ciddi bir şey ve hala ısrar ediyorlar. Gerçekten bizi önemsiyorlar mı?” paylaşımını yaptı.

İLGİLİ HABER Mert Hakan Yandaş`tan TFF`ye tepki: `Çünkü bizim ailemiz yok` Mert Hakan Yandaş`tan TFF`ye tepki: `Çünkü bizim ailemiz yok`

Yayınlanma Tarihi:22:39,