SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika | Ronaldo İtalya’ya dönmeyeceğini açıkladı!

Cristiano Ronaldo, takım arkadaşı Rugani’nin corona virüsü testinin pozitif çıkması sonrası Portekiz’den İtalya’ya dönmeyeceğini Juventus’a iletti.

Güncellenme: 13:06, 12/03/2020

Juventus Kulübü Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo’nun corona virüsü nedeniyle İtalya’ya dönmeyeceğini açıkladı…

Ülkesi Portekiz’de bulunan dünyaca ünlü yıldız yaşanan corona tehlikesi nedeniyle memleketi Madeira’da kalacağını açıkladı. Ronaldo’nun corona virüsü ile ilgili gelişmeleri bekleyeceği ve gelecekte buna göre karar vereceği öğrenildi. Ronaldo’nun bu kararında takım arkadaşı Daniele Rugani’nin Kovid-19 testinin pozitif çıkmasının etkili olduğu belirtiliyor.

Yıldız oyuncu 2-0 kazanılan İnter maçından sonra 9 Mart’ta hasta olan annesini ziyaret etmek için Madiera’ya gitmişti. Ayrıca Portekizli yıldız bu ziyaretinde kız kardeşinin doğum gününü kutlamıştı.

3 GÜN İZİN VE ÖZEL UÇAK VERİLMİŞTİ…

İtalya’nın tüm spor müsabakalarını askıya almasının ardından Ronaldo geri dönmeyeceği resmi olarak açıklamış oldu. Giriş çıkışların sınırlı olduğu İtalya’da Ronaldo’ya Juventus tarafından özel bir uçakla birlikte 3 gün izin verilmişti. Portekizli yıldızın perşembe günü antrenmanda olması bekleniyordu ancak Rugani’den gelen haber sonrası Ronaldo ülkeye dönmeme kararı aldı.

Yayınlanma Tarihi:11:38,