SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gobert’in takım arkadaşı Donovan Mitchell’da da corona virüsü çıktı

NBA'de ikinci corona virüsü vakası yaşandı! Utah Jazz'de forma giyen Rudy Gobert'in ardından Donovan Mitchell da virüse yakalandı.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 18:26, 12/03/2020
Gobert’in takım arkadaşı Donovan Mitchell’da da corona virüsü çıktı

NBA ekiplerinden Utah Jazz’ın Fransız oyuncusu Rudy Gobert’in corona virüsü testleri pozitif çıkmasının ardından organizasyon tüm maçları askıya almıştı. NBA’in iptal edilmesinin ardından Gobert’in yakın zamanda maç yaptığı takımlar da oyuncularını karantinaya aldı. Ancak Utah’ın bir diğer yıldızı Donovan Mitchell’da da corona virüsüne rastlandı.

Yapılan açıklamada ABD’li basketbolcu karantinaya alındı. Gobert’in virüse rağmen bilinçsizce davrandığı ve uyarılara rağmen takım arkadaşlarına yakın temasta bulunmaktan kaçınmadığı iddia edildi.

Rudy Gobert ve Donovan Mitchell haricindeki tüm Utah Jazz oyuncularının ve personelinin corona virüs testleri negatif çıktı. Jazz organizasyonunda, sadece bu iki isim corona virüse yakalanmış durumda.

İLGİLİ HABER Corona teşhisi konulan Gobert, tüm mikrofonlara dokunup hastalıkla dalga geçmişti! Corona teşhisi konulan Gobert, tüm mikrofonlara dokunup hastalıkla dalga geçmişti!

Yayınlanma Tarihi:18:16,