SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hüseyin Çimşir: Futbolcularla ilgili çözmemiz gereken sıkıntılar var

Gaziantep FK deplasmanından beraberlikle ayrılan Trabzonspor'da teknik direktör Hüseyin Çimşir, maç sonrası yaptığı açıklamada futbolcularla ilgili problemleri olduğunu ve bunu çözmek için çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Güncellenme: 21:24, 07/03/2020

Süper Lig’in 25. haftasında Gaziantep FK ile deplasmanda karşılaşan ve aldığı 1-1’lik beraberlikle şampiyonluk yarışında yara alan Trabzonspor’da Teknik Direktör Hüseyin Çimşir, maç sonrası beIN Sports’a açıklamalarda bulundu. Oyun ve futbolcular ile ilgili sıkıntıları olduğunu söyleyen Hüseyin Çimşir, bununla ilgili çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Hüseyin Çimşir, yaptığı açıklamada “İki puanı kaybettiğimiz için üzgünüz. Buraya kazanmaya gelmiştik. Öne geçtikten sonra topa sahip olmamız gerekiyordu. Topa sahip olup oyunun yönünü değiştirerek pozisyon bulmayı planlıyorduk. Ancak bunu yapamadık. Oyunla ilgili sıkıntılarımız var. Bölüm bölüm oynuyoruz. Bunu daha uzun süreye yaymalıyız. Futbolcularla ilgili çözmemiz gereken problemler var. Onunla ilgili de çalışmalara başlayacağız” dedi.

Yayınlanma Tarihi:19:36,