SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel dümene geçiyor! İşte yol haritası…

Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal döneminin sona ermesinin ardından takımın başına kimin getireceği belirsizliğini korurken, geçici süreyle kaptan Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'in yanı sıra antrenörler Fatih Yıldız ve Zeki Murat Göle'nin takıma liderlik edeceği öğrenildi. İşte sarı lacivertlilerdeki yeni yol haritası...

SKOR ÖZEL | Sercan Hamzaoğlu
Güncellenme: 15:37, 05/03/2020
Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel dümene geçiyor! İşte yol haritası…

Teknik Direktör Ersun Yanal ile yolları ayıran Fenerbahçe’de, tecrübeli ismin yardımcıları Volkan Kazak, Recep Karatepe ve Niyazi Eniseler’in de görevine son verilirken takıma kimin liderlik yapacağı soru işareti olarak kaldı.

Sözcü Gazetesi muhabiri Sercan Hamzaoğlu’nun haberine göre; İdmanlarda takımın başında Emre Belözoğlu’nun olacağı, çalışmaların Volkan Demirel ve antrenör Zeki Murat Göle’nin eşliğinde yapılacağı öğrenildi.

Yeni teknik ekip belirlenene kadar kaptan Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel’in takıma liderlik yapması planlanırken Denizlispor maçında takımın başında kimin olacağı bilinmiyor.

Fenerbahçe yönetiminin takımdaki oyuncularla da görüştükten sonra hafta başına kadar durum değerlendirmesi yapması bekleniyor.

Öte yandan Fenerbahçe’den yapılan medya bilgilendirmesinde, bu akşamki antrenmanın yardımcı antrenörler Volkan Demirel, Zeki Murat Göle ve Fatih Yıldız yönetiminde yapıldığı belirtildi.

SEMİH ÖZSOY’DAN TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLAMASI!

Trabzonspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ilk maçının ardından açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, yeni teknik direktörle ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Fenerbahçe’nin teknik direktör arayışı bugünden itibaren başlamıştır. Kendi aramızda toplantı yapacağız. Kafamızda, aklımızda, kalbimizde olanlar var.”

Bir muhabirin “Denizlispor maçına yetişmez sanırım?” sorusuna yanıt veren Özsoy, “Burası Fenerbahçe” dedi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de Emre Belözoğlu geri dönüyor Fenerbahçe`de Emre Belözoğlu geri dönüyor

Yayınlanma Tarihi:17:36,