SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü kim olacak?

Fenerbahçe'de sıcak dakikalar yaşanıyor. Fenerbahçe Kulübü son dakika açıklamasıyla Ersun Yanal ile yolların ayrıldığı duyurdu. Taraftarların da yakından takip ettiği gelişmelerin ardından yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor. Peki Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?

Güncellenme: 23:12, 01/03/2020
Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü kim olacak?

Süper Lig’de şampiyonluk yarışı devam ederken Fenerbahçe’den son dakika açıklaması geldi. Fenerbahçe Kulübü, teknik direktör Ersun Yanal ile karşılıklı olarak yolları ayırma kararı alındığını açıkladı. Bu gelişmenin ardından Fenebahçe’de yeni teknik direktörün kim olacağı merak edilmeye başlandı.

FENERBAHÇE’NİN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLACAK?

Fenerbahçe’de Ersun Yanal’dan boşalan koltuğa hangi ismin geleceği henüz belli olmadı. Sosyal medyada ise Emre Belözoğlu’nun takımın başına geçeceği iddiaları yer alıyor. Ayrıca Erol Bulut, Ümit Özat gibi isimlerin de sarı-lacivertlilerin yeni teknik direktörü adayları arasında yer aldığı iddia ediliyor. Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü resmi olarak açıklandığında sayfamızda yer alacak.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA Fenerbahçe`de Ersun Yanal dönemi sona erdi SON DAKİKA Fenerbahçe`de Ersun Yanal dönemi sona erdi